Tvorba na zakázku

Zahrádka na přání

Prosím pozor, od 1.9.2020 do konce roku kvůli omezené výrobní kapacitě nepřijímáme zakázky na výrobu zahrádek na přání.

... může udělat radost vám nebo někomu z vašich blízkých. Pokud jste si nevybrali žádnou z již hotových zahrádek, ale máte vlastní nápad nebo téma pro zahrádku, můžeme vám ji dle vašeho návrhu vyrobit. Hodí se zejména jako dárek , který překvapí i potěší.

Poptat zahrádku na přání
 

Výroba zahrádky

... potřebuje určitý čas. Je nutné připravit nádobu, udělat návrh, vyrobit doplňky, osadit rostliny a zkontrolovat, že se všechny správně ujaly. Proto na výrobu potřebujeme 4 - 6 týdnů, podle složitosti tématu a množství doplňků, zejména těch keramických, kde se technologický postup nedá urychlit (sušení výrobku před vypálením). Na začátku a průběhu výroby zahrádky vám ukážeme náš návrh, abyste jej mohli případně připomínkovat, ale konečná podoba je hlavně na nás, neboť např. osazování rostlinami má svoje pravidla a zákonitosti a není možné  realizovat úplně cokoli.

 

Cena zahrádky

... na zakázku je individuální a bude se lišit dle složitosti a rozsahu tématu. Nejčastěji se pohybuje v rozmezí od 1500 až 3000 Kč. Nicméně vám ji vždy stanovíme předem, abyste se mohli rozhodnout, zda do ní investovat.