Tvorba na zakázku

Zahrádka na přání

... může udělat radost vám nebo někomu z vašich blízkých. Pokud jste si nevybrali žádnou z již hotových zahrádek, ale máte vlastní nápad nebo téma pro zahrádku, můžeme vám ji dle vašeho návrhu vyrobit. Hodí se zejména jako dárek , který překvapí i potěší.

Poptat zahrádku na přání
 

Výroba zahrádky

... potřebuje určitý čas. Je nutné připravit nádobu, udělat návrh, vyrobit doplňky, osadit rostliny a zkontrolovat, že se všechny správně ujaly. Proto na výrobu potřebujeme 4 - 6 týdnů, podle složitosti tématu a množství doplňků, zejména těch keramických, kde se technologický postup nedá urychlit (sušení výrobku před vypálením). Na začátku a průběhu výroby zahrádky vám ukážeme náš návrh, abyste jej mohli případně připomínkovat, ale konečná podoba je hlavně na nás, neboť např. osazování rostlinami má svoje pravidla a zákonitosti a není možné  realizovat úplně cokoli.

 

Cena zahrádky

... na zakázku je individuální a bude se lišit dle složitosti a rozsahu tématu. Nejčastěji se pohybuje v rozmezí od 1500 až 3000 Kč. Nicméně vám ji vždy stanovíme předem, abyste se mohli rozhodnout, zda do ní investovat.