Jak a kde objednat?

Kontakt

Tereza Pössnerová
Mánesova 361, Dobřichovice
Mapa zde

IČO: 07080344
info@ikeniva.cz

Způsob objednání

Zahrádky z aktuální nabídky můžete objednávat přímo z detailu zahrádky pomocí formuláře pod jejím popisem, případně pomocí obecného formuláře zde na stránce anebo přímo emailem na adresu info@ikeniva.cz.

Vaše objednávka bude nejpozději do 48 hodin potvrzena. Pokud se tak nestane do 48 hodin, ozvěte se nám prosím ještě jednou!

V případě, že v době vaší objednávky bude některá zahrádka aktuálně prodána, ihned vás o tom uvědomíme.

Způsob zasílání

Zahrádku je možné si vyzvednout osobně v Dobřichovicích, případně na výstavách. Dodání na danou adresu je realizováno v předem dohodnutém a oboustranně potvrzeném termínu osobním kurýrem, protože běžní dopravci nemohou zaručit přepravení zahrádky v pořádku.

Pro Prahu a Střední Čechy bude k ceně zahrádky  připočtena cena za balné a dopravu ve výši 280 Kč.

Do ostatních míst ČR počítáme cenu za dopravu ve výši 4,-Kč za kilometr.

Reklamace

V případě že by k vám zahrádka dorazila poškozená,  okamžitě nás o tom uvědomte na náš mail info@ikeniva.cz, nejlépe s doložením fotografií.

Některé rostliny jsou poměrně křehké a občas se z nich při dopravě může odlomit nějaký lístek, což ale neohrožuje zdraví rostliny.

Záruční doba rostlin je upravena dle zákona – zohledňuje pouze zdravotní stav rostliny – tj. napadení chorobami a škůdci, pravost rostliny a její jakost dle norem platných pro pěstování rostlin.

Zákazník může odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto zboží musí předat nebo odeslat zpět do 14 dní. Pak  budou zákazníkovi do 14 dní vráceny peníze.

Při vracení-reklamaci zboží  si zákazník poštovné hradí sám.

Objednávka