Jak objednat

                                                                                                                                                                                             

ZPŮSOB OBJEDNÁNÍ
Zahrádky z aktuální nabídky můžete objednávat emailem na adresu info@ikeniva.cz . Vaše objednávka bude nejpozději do 48 hodin po obdržení emailu potvrzena. Pokud se tak nestane do 48 hodin, ozvěte se nám prosím ještě jednou!
V případě, že v době vaší objednávky bude některá zahrádka aktuálně prodána, ihned vás o tom  uvědomíme.

ZPŮSOB ZASÍLÁNÍ
Zahrádku zasíláme v předem dohodnutém a oboustranně potvrzeném termínu. K ceně zahrádky bude připočtena cena za balné a dopravu ve výši 280,-Kč. Dekorační doplňky posíláme poštou a cena za balné a poštovné je ve výši 120,-Kč.

REKLAMACE
V případě že by k vám zahrádka dorazila poškozená,  okamžitě nás o tom uvědomte na náš mail: info@ikeniva.cz , nejlépe s doložením fotografií. Některé rostliny jsou poměrně křehké a občas se z nich při dopravě může odlomit nějaký lístek, což ale neohrožuje zdraví rostliny.  Záruční doba rostlin je upravena dle zákona – zohledňuje pouze zdravotní stav rostliny – tj. napadení chorobami a škůdci, pravost rostliny a její jakost dle norem platných pro pěstování rostlin.  Zákazník může odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Toto zboží musí předat nebo odeslat zpět do 14 dní. Pak  budou zákazníkovi do 14 dní vráceny peníze. Při vracení-reklamaci zboží  si zákazník poštovné hradí sám.

 

KONTAKT:
Tereza Pössnerová

Mánesova 361, Dobřichovice

IČO: 07080344

email: info@ikeniva.cz